Jdi na obsah Jdi na menu
 


HUGH GRANT

5. 4. 2007
Vždycky chtěl být sám

Vždycky chtěl být sám

 

Hollywoodský krasavec HUGH GRANT (46) se prý díky rozchodu s přítelkyní Jemimou cítí zase skvěle. Za vším zřejmě stojí jeho CELOŽIVOTNÍ TOUHA nemuset se s nikým dělit o své soukromí.


Nikdy se netajil tím, že se nechce vázat. O tom se už přesvědčila nejedna jeho přítelkyně. Když mu v polovině února zkrachoval vztah s bývalou modelkou Jemimou Khanovou (33), kdekdo ho litoval. Soucit ale v Hughově případě rozhodně není namístě. Zhluboka se totiž nadechl a začal si naplno užívat znovunabyté svobody. Být sám - to mu zkrátka vyhovuje. Pokud byste ho chtěli podezřívat, že jeho chování k ženám způsobuje přehnaná suverenita, arogance a narcismus, sáhli byste pěkně vedle. Opak je totiž pravdou. Za obdivovanou tváří se skrývá obrovská nejistota a spousta slabostí a mindráků. Čím výš oceňuje hvězdu Hugha Granta filmový svět, tím bezvýznamnější si londýnský kluk Hugh John Mungo v skrytu duše připadá.

Krůčky vedle
Ženy ho zbožňují a už dvacet let se o něm tvrdí, že nenechá žádnou sukni na pokoji. Když k tomu navíc přidá pár skleniček, leckdy končí jeho milostné avantýry pořádným skandálem. Koneckonců, kdo by si nepamatoval třeba jeho "excelentní" průšvih z roku 1995, kdy byl zatčen za obscénní chování na veřejnosti. "Rozdali" si to totiž s čokoládovou prostitutkou Divine Brownovou v zaparkovaném autě na frekventované ulici a strážci zákona je přistihli přímo "při činu". Granta tato kratochvíle tehdy přišla na 1180 dolarů. Navrch mu k tomu soud napařil ještě dvouletou podmínku.

Z konfliktu se zákonem se poučil a začal si dávat mnohem větší pozor. Proto leckterá jeho aférka vyplula na povrch až se značným zpožděním. Například v listopadu 2003 ulovil na britské premiéře komedie Láska nebeská půvabnou pracovnici OSN Kasiu Komorowiczovou. Tři roky s ní udržoval občasný milostný poměr a úzkostlivě tajil její identitu. Mlčení porušila až Kasia, když prohlásila: "Jsem do Hugha blázen. Je úžasný, skvěle líbá a trávíme spolu báječné chvíle. Před vášnivou nocí si vždy nejprve zaskočíme na večeři nebo alespoň na skleničku." Ódy na jeho ložnicové výkony pělo už mnoho žen a dívek, takže Grantovi rozhodně nelze upírat kvality. Přece jenom ale má jistou "vadu na kráse". K úžasnému výkonu zásadně zapomíná přidávat i srdce.

Více se dočtete ve Story č. 14/2007.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář